
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS(W204) 180-350 07-, GLK-CLASS200-350 08- задн. (вир-во TRW)
1 540 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328482
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS(W204) 180-350 07-, GLK-CLASS200-350 08- задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1738, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x135x80мм., орієнтовна вага - 1,10700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1738 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10700 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴/комплект
