
Колодка гальм. диск. AUDI Q3 (06/11-) передн. (вир-во TRW)
2 620 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328504
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. AUDI Q3 (06/11-) передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1762, призначена для VW, TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x170x80мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1762 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Alhambra, Tiguan, Q3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 620 ₴/комплект
