
Колодка гальм. диск. AUDI A4 передн. (вир-во TRW)
3 120 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328509
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. AUDI A4 передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1768, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x190x100мм., орієнтовна вага - 2,75000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1768 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.6 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.75000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴/комплект
