
Колодка гальм. диск. PORSCHE CAYENNE, VW TOUAREG передн. (вир-во TRW)
4 260 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328513
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. PORSCHE CAYENNE, VW TOUAREG передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1774, призначена для VW, PORSCHE.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x210x105мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1774 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 260 ₴/комплект
