
Колодка гальм. диск. OPEL INSIGNIA задн. (вир-во TRW)
1 650 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328523
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. OPEL INSIGNIA задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1784, призначена для OPEL, OPEL, SAAB, VAUXHALL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 1,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1784 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.06000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴/комплект
