
Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO задн. (вир-во TRW)
1 430 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328525
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1786, призначена для Renault, Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,87000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1786 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴/комплект
