
Колодка гальм. диск. RENAULT DUSTER передн. (вир-во TRW)
2 050 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328528
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. RENAULT DUSTER передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1789, призначена для Renault, Renault, Logan.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x80мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1789 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴/комплект
