
Колодка гальм. диск. AUDI A3, TT передн. (вир-во TRW)
2 220 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328543
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. AUDI A3, TT передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1807, призначена для AUDI, AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x160x90мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1807 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Polo, Toledo, A1, Touran, Jetta, A3, Scirocco, Leon, TT, Golf, Passat, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴/комплект
