
Колодка гальм. диск. SEAT ALHAMBRA 2010 - VW SHARAN 2010 - передн. (вир-во TRW)
2 610 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328551
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. SEAT ALHAMBRA 2010 - VW SHARAN 2010 - передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1814, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x160x70мм., орієнтовна вага - 2,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1814 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴/комплект
