Колодка гальм. диск. CITROEN C5 передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1818, призначена для PEUGEOT, CITROEN, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x80мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1818 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

