
Колодка гальм. диск. SKODA OCTAVIA, YETI задн. (вир-во TRW)
2 010 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328575
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. SKODA OCTAVIA, YETI задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1841, призначена для AUDI, VW, SKODA, TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x80мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1841 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Beetle, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴/комплект
