
Колодка гальм. диск. VW TOUAREG задн. (вир-во TRW)
3 090 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328600
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. VW TOUAREG задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1875, призначена для VW, VW, PORSCHE.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x90мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1875 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 187.4 мм |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911, Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴/комплект
