
Колодка гальм. диск. FORD FIESTA VI передн. (вир-во TRW)
1 720 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328616
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. FORD FIESTA VI передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1893, призначена для FORD, FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x135x85мм., орієнтовна вага - 1,35000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1893 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴/комплект
