
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD, CR-V задн. (вир-во TRW)
1 940 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328841
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD, CR-V задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB3438, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x80мм., орієнтовна вага - 0,85000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3438 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | RDX, CR-V, FR-V, Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴/комплект
