
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT IV, SONATA V задн. (вир-во TRW)
1 460 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328882
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT IV, SONATA V задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB3494, призначена для KIA, HYUNDAI, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x80мм., орієнтовна вага - 0,77000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3494 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Opirus, Optima, XLV, Soul, Elantra, Sportage, Korando, Accent i25, Tivoli, Rio, Tucson, i20, Grandeur, Veloster, I30, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.77000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴/комплект
