
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTA FE задн. (вир-во TRW)
2 000 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328886
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTA FE задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB3499, призначена для KIA, HYUNDAI, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 1,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3499 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe, Genesis, Mohave |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.11000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴/комплект
