
Колодка гальм. диск. MAZDA 6 передн. (вир-во TRW)
2 110 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328889
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. MAZDA 6 передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB3501, призначена для MAZDA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x140x80мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3501 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110 ₴/комплект
