
Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI задн. (вир-во TRW)
1 220 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328987
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB4178, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x60мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB4178 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴/комплект
