Колодка гальм. барабан. RENAULT DUSTER, SANDERO задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GS8780, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x210x120мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GS8780 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 230 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

