
Колодка гальм. компл. монтажний FORD, MB, OPEL передн. (вир-во TRW)
510 ₴
- В наявності
- Код: 6900335182
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. компл. монтажний FORD, MB, OPEL передн. (вир-во TRW)
Номер деталі PFK302, призначена для Mercedes, Volvo, CHEVROLET, FIAT, PEUGEOT, FORD, MAZDA, OPEL, NISSAN, ALFA ROMEO, LANCIA, SAAB, VAUXHALL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x170x20мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PFK302 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Dacia, Renault, Alfa Romeo, Volvo, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Mini, Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Mazda, Saab, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, Vectra, DS5, 3, Brava, Bravo, Duster, 306, 9-3X, XC70, Omega, C-Class, C-Max, C4, C5, Partner, C70, C30, Crossfire, Calibra, Primera, Punto, 9-3, 9-5, Focus, Cooper, Zafira, 208, 145, Accord, 146, Civic, Megane, Spider, Combo, 508, S-Class, Meriva, GT, Astra, S40, S60, V70, V50, S70, Corsa, Coupe, S80, Croma, Berlingo, Dedra, Delta, 6, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
