
Колодка гальм. компл. монтажний OPEL ASCONA C задн. (вир-во TRW)
380 ₴
- В наявності
- Код: 6900338690
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. компл. монтажний OPEL ASCONA C задн. (вир-во TRW)
Номер деталі SFK116, призначена для OPEL, VAUXHALL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x130x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SFK116 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
