
Колодка гальм. компл. монтажний VW CADDY, PASSAT задн. (вир-во TRW)
570 ₴
- В наявності
- Код: 6900338764
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. компл. монтажний VW CADDY, PASSAT задн. (вир-во TRW)
Номер деталі SFK223, призначена для AUDI, VW, TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x140x40мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SFK223 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 230 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, 100, Coupe, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.80000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
