
Колодка гальм. компл. монтажний VW T4 задн. (вир-во TRW)
710 ₴
- В наявності
- Код: 6900338776
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. компл. монтажний VW T4 задн. (вир-во TRW)
Номер деталі SFK237, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x150x30мм., орієнтовна вага - 0,27900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SFK237 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27900 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
