
Колодка гальм. компл. монтажний DAEWOO MATIZ задн. (вир-во TRW)
510 ₴
- В наявності
- Код: 6900338844
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. компл. монтажний DAEWOO MATIZ задн. (вир-во TRW)
Номер деталі SFK329, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x140x5мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SFK329 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
