
Пильовик ШРУС зовніш. VW, AUDI, SEAT, SKODA (вир-во FAG)
770 ₴
- В наявності
- Код: 6900345601
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС зовніш. VW, AUDI, SEAT, SKODA (вир-во FAG)
Номер деталі 755440, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,22600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 755440 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Tiguan, Caddy, Polo, Cordoba, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22600 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴
