
Опора кульова (Старий номер 915955) (Вир-во FAG)
570 ₴
- В наявності
- Код: 6900345880
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова (Старий номер 915955) (Вир-во FAG)
Номер деталі 915955, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x130x65мм., орієнтовна вага - 0,34000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 915955 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Сумісність з моделлю | DS5, 307, 308, Berlingo, RCZ, C4, Partner, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
