Опора кульова (Старий номер 917406) (Вир-во FAG)
Номер деталі 917406, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x70мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 917406 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Jazz, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

