
Тяга керма. FORD TRANSIT 00-14 передній міст зліва (старий номер 915294)(Вир-во FAG)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900347451
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга керма. FORD TRANSIT 00-14 передній міст зліва (старий номер 915294)(Вир-во FAG)
Номер деталі 915294, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x470x80мм., орієнтовна вага - 0,95000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915294 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95000 кг |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
