
Тяга керма. FORD FOCUS 98-05, TRANSIT CONNECT 02-13 перед, з двох сторін (Вир-во FAG)
720 ₴
- В наявності
- Код: 6900347452
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. FORD FOCUS 98-05, TRANSIT CONNECT 02-13 перед, з двох сторін (Вир-во FAG)
Номер деталі 915264, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x400x45мм., орієнтовна вага - 0,64000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915264 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64000 кг |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
