
Тяга керма. (Старий номер 925419) (Вир-во FAG)
710 ₴
- В наявності
- Код: 6900347493
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. (Старий номер 925419) (Вир-во FAG)
Номер деталі 925419, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x40мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 925419 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Toledo, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
