
Ремінний шків, колінчастий вал VW T4 2.5TDI (вир-во Corteco)
4 500 ₴
- В наявності
- Код: 6900372059
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінний шків, колінчастий вал VW T4 2.5TDI (вир-во Corteco)
Номер деталі 21652976, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x50мм., орієнтовна вага - 4,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21652976 |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Кількість ребер | 5 |
| Конструктивні особливості | Розділений |
| Зовнішній діаметр | 192 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | V70, S70, S80, Crafter, A6, Transporter, 850 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴
