
Сальник клапана IN FORD ASDA/FHD/FHF/M7JA/M7JB/FUJA VA9 6-16 FPM 6X10.8/22.9X15.9 (вир-во Corteco)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900374163
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапана IN FORD ASDA/FHD/FHF/M7JA/M7JB/FUJA VA9 6-16 FPM 6X10.8/22.9X15.9 (вир-во Corteco)
Номер деталі 12020251, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x20x20мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12020251 |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 10.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Fusion, C-Max, Puma, Fiesta, Eos, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Довжина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
