
Сальник КПП MB 40X65X8 ACM BASLRSX27 (вир-во Corteco)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900375062
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник КПП MB 40X65X8 ACM BASLRSX27 (вир-во Corteco)
Номер деталі 01019287B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x10мм., орієнтовна вага - 0,03500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019287B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, /8 (W114/W115), 124, Sprinter, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Довжина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
