САЛЬНИК диференціала MB 37X61X10/14 ACM B1BAFGSFRD (вир-во Corteco)
  • В наявності
  • Код: 6900375085
Менеджер з продажу
Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Номер деталі 01019477B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x10мм., орієнтовна вага - 0,03500кг.
Характеристики
Основні
Код запчастини01019477B
ВиробникCorteco
СтанНовий
Ширина75 мм
МатеріалПоліакрилат
Висота10 мм
Напрямок обертання сальникаПраве
Внутрішній діаметр37 мм
Зовнішній діаметр61 мм
Сумісність з маркоюVolkswagen, Mercedes-Benz
Сумісність з моделлюC-Class, 124, Passat
Користувальницькі характеристики
Вага0.03500 кг
Довжина75 мм