
САЛЬНИК диференціала MB 37X61X10/14 ACM B1BAFGSFRD (вир-во Corteco)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6900375085
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
САЛЬНИК диференціала MB 37X61X10/14 ACM B1BAFGSFRD (вир-во Corteco)
Номер деталі 01019477B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x10мм., орієнтовна вага - 0,03500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019477B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Довжина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
