
Сальник маточини MB SPRINTER, VW LT 75X95X10 FPM B1BAVISL (вир-во Corteco)
680 ₴
- В наявності
- Код: 6900375087
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини MB SPRINTER, VW LT 75X95X10 FPM B1BAVISL (вир-во Corteco)
Номер деталі 01019480B, призначена для Mercedes, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x10мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019480B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Nissan, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
