
Сальник диференціалу RENAULT BASLRDX7 27.95X56X7 ACM (вир-во Corteco)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6900375267
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціалу RENAULT BASLRDX7 27.95X56X7 ACM (вир-во Corteco)
Номер деталі 01029132B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x10мм., орієнтовна вага - 0,02800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029132B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, S40, V40, 19, Laguna, Primastar, Solenza, Scenic, Space Star, 21, Carisma, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02800 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
