
Сальник диференціала MB B1BASFAT2SLDRWX7 45X98.3/116X10/16.8 ACM (вир-во Corteco)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900375439
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник диференціала MB B1BASFAT2SLDRWX7 45X98.3/116X10/16.8 ACM (вир-во Corteco)
Номер деталі 01031604B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x125x20мм., орієнтовна вага - 0,13800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01031604B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Audi |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, CLS, SLR, 100, C-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13800 кг |
| Довжина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
