
Сальник АКПП MB W202/W203/W204/W2110/W211/W220/W221/SPRINTER B1BASLRS 42X62X8 ACM (вир-во Corteco)
310 ₴
- В наявності
- Код: 6900375462
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник АКПП MB W202/W203/W204/W2110/W211/W220/W221/SPRINTER B1BASLRS 42X62X8 ACM (вир-во Corteco)
Номер деталі 01031902B, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x10мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01031902B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Mercedes-Benz, Skoda |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, CLS, SLR, Superb, Viano, G-Class, Vito, Xsara, C-Class, Sprinter, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
