
Сальник диференціала RENAULT 27.95X56X10 ACM BASLRDX67 (вир-во Corteco)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900375892
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала RENAULT 27.95X56X10 ACM BASLRDX67 (вир-во Corteco)
Номер деталі 07011906B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x5мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07011906B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Laguna, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Megane, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Довжина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
