
Сальник коробки передач PEUGEOT 23x36x6/7 (вир-во Corteco)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6900375901
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коробки передач PEUGEOT 23x36x6/7 (вир-во Corteco)
Номер деталі 07015547B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x2мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07015547B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 2 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 306, 307, 308, BX, Jumpy, Xsara, C2, C3, C4, C5, Partner, Traveller , Zeta, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, 207, 208, Ulysse, C-Elysee, 508, Xantia, XM, 1007, Corolla, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Довжина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
