Сальник двигуна FRONT FIAT/LANCIA 30X43X8 1.7D/1.9TD (вир-во Corteco)
Номер деталі 12001470B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x55x15мм., орієнтовна вага - 0,01500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12001470B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 33, Coupe, 164, Croma, Delta, 131 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01500 кг |
| Довжина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

