
Сальник двигуна FRONT RENAULT BARD 30X40X7 ACM (вир-во Corteco)
320 ₴
- В наявності
- Код: 6900376218
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна FRONT RENAULT BARD 30X40X7 ACM (вир-во Corteco)
Номер деталі 12010673B, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x6мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010673B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Espace, Laguna, Express, Sport Spider, Cherokee, 19, Rapid, Trafic, 21, Master, Clio, Megane, CX, Safrane, 25, Scenic, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Довжина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
