
Сальник двигуна REAR RENAULT 90X110X11 (вир-во Corteco)
620 ₴
- В наявності
- Код: 6900376237
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна REAR RENAULT 90X110X11 (вир-во Corteco)
Номер деталі 12010750B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x20мм., орієнтовна вага - 0,07300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010750B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Renault, Peugeot, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Visa, J5, 306, BX, 605, C25, 124, Partner, Heckflosse, Espace, Expert, ZX, 400, 405, Trafic, G-Class, 21, Master, S-Class, Xantia, CX, XM, Safrane, 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07300 кг |
| Довжина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
