
Сальник маточини FORD 50X65X9.75/14 NBR BASLSFDRW (вир-во Corteco)
300 ₴
- В наявності
- Код: 6900376581
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини FORD 50X65X9.75/14 NBR BASLSFDRW (вир-во Corteco)
Номер деталі 12011175B, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x10мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011175B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
