Сальник маточини OPEL 44X62X10.5 NBR BASLSF (вир-во Corteco)
Номер деталі 12011233B, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 69x69x10мм., орієнтовна вага - 0,03300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011233B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 69 мм |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03300 кг |
| Довжина | 69 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

