
Сальник диференціала/КПП PSA 40X58X10 ACM BASLDRWX7 (вир-во Corteco)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900376802
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала/КПП PSA 40X58X10 ACM BASLDRWX7 (вир-во Corteco)
Номер деталі 12011549B, призначена для PSA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x10мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011549B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Samba, Visa, 104, LNA, 204, 304, 504 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | PSA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
