
Сальник двигуна FRONT DAIHATSU 34X48X7 ACM BASLRD (вир-во Corteco)
310 ₴
- В наявності
- Код: 6900376847
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна FRONT DAIHATSU 34X48X7 ACM BASLRD (вир-во Corteco)
Номер деталі 12011842B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x1мм., орієнтовна вага - 0,01400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011842B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Hijet, Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01400 кг |
| Довжина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
