
Сальник двигуна REAR FIAT 64X80X8 (вир-во Corteco)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900376875
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна REAR FIAT 64X80X8 (вир-во Corteco)
Номер деталі 12012069B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x95x10мм., орієнтовна вага - 0,03500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012069B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 8 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat, Seat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, Jumpy, A 112, Expert, Punto, Tempra, Prisma, Tipo, Regata, Ritmo, Uno, Premio, Scudo, Fiorino, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Довжина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
