
Сальник двигуна REAR 110x130x13 ALFA VM07B/VM31B (вир-во Corteco)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 6900376922
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна REAR 110x130x13 ALFA VM07B/VM31B (вир-во Corteco)
Номер деталі 12012521B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 145x145x20мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012521B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 145 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 13 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Plymouth, Volvo, Toyota, Nissan, Opel, Dodge, BMW, Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, 240-244, Frontera, 3, Voyager / Grand Voyager, Avensis, Caravan, G-Class, Stanza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Довжина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴
