
Сальник двигуна REAR FIAT 182A3/182A5 IWD CALZATO 93X172/139.7X12 FPM У КОРПУСІ (вир-во Corteco)
1 410 ₴
- В наявності
- Код: 6900377368
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна REAR FIAT 182A3/182A5 IWD CALZATO 93X172/139.7X12 FPM У КОРПУСІ (вир-во Corteco)
Номер деталі 12015763B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x190x20мм., орієнтовна вага - 0,23100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015763B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 139.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Jeep, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Insignia, Vectra, Brava, Bravo, Ducato, Brera, Omega, Kadett, Palio, Stilo, 500x, 500l, SX4, 159, Punto, 9-3, 9-5, Linea, Tipo, Freemont, Zafira, 145, 146, 155, Manta, Thesis, Grande Punto, Spider, Combo, MiTo, Cascada, GT, Astra, Corsa, Coupe, Croma, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23100 кг |
| Довжина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴
